BLACKFIN LUMINAR ™

Technologie Blackfin Luminar posouvá čočky do nové éry a dosahuje nového stupně dokonalosti.

___________

___________

___________

___________

___________

Objektivy Blackfin Luminar ™ jsou více než jen výjimečné, jsou nejlepší na trhu. Roky výzkumu a testování vedly k revolučnímu produktu. Nikdy předtím nebyly vytvořeny sluneční brýlové čočky kombinující vizuální ostrost skla s extrémní lehkostí. To vše umožnila technologie Blackfin Luminar ™.

Extrémně nízká hmotnost

Luminar jsou nejlehčí čočky na světě, které se ideálně hodí k superlehkým obrubám Blackfin.

___________

___________

___________

___________

___________

Dříve se rozhodovalo mezi slunečními brýlemi, které byly těžké, ale poskytovaly vynikající vidění a lehkými slunečními brýlemi s nekvalitními skly. Dnes už to konečně neplatí, protože čočky Blackfin Luminar poskytují nepřekonatelnou optickou kvalitu a zároveň jsou ještě lehčí než běžný plast, což je pro brýle Blackfin ideální. Koneckonců, když se setkají dva dokonalé vzory,musí si rozumět.

Nulové zkreslení

Čočky Blackfin Luminar eliminují jakoukoli formu zkreslení a nepohodlí při vidění.

___________

___________

___________

___________

___________

Blackfin Luminar je vysoce vyvinutá technologie konstrukce čoček. Tenký polarizační filtr je vyráběn společně se samotným objektivem bez použití dalších nekvalitních fólií a lepidel, jako je polykarbonát. Tato inovativní volba ruší riziko zkreslení nebo deformace čočky, díky čemuž čočky Blackfin Luminar předčí jakýkoli výrobek na trhu.

Nejčistší světlo

Nejvyšší stupeň polarizace zajišťující očím pohodlí.

___________

___________

___________

___________

___________

Čočky Blackfin Luminar poskytují nejmodernější polarizaci. Veškeré škodlivé světelné paprsky jsou blokovány a filtrovány dříve, než se dostanou do očí, a chrání tak sítnici před budoucími problémy. Polarizační filtry odstraňují všechny nežádoucí odlesky, které mohou způsobovat zrakové potíže a kazit požitek z nošení slunečních brýlí Blackfin.

Zkouška odolnosti proti nárazu

Čočky Luminar prošly nejnáročnějším a nejpřísnějším testem odolnosti proti nárazu na světě.

___________

___________

___________

___________

___________

Všechny čočky na trhu musí projít pouze běžným testem Drop Ball Test. Čočky Luminar však prošly testy podle normy ANSI Z87.1, což je nejpřísnější certifikace odolnosti proti nárazu vysokorychlostních pohybujících se předmětů. To je řadí vysoko nad bezpečnostní normy pro skleněné, CR39 a polykarbonátové čočky, jejichž horší kvalita má mnohem nižší odolnost proti nárazu.

Jedinečné v každém detailu

Čočky Luminar jsou jednoduše nejlepší a mají lepší vlastnosti než kdykoli předtím.

___________

___________

___________

___________

___________

Čočky Blackfin Luminar jsou výjimečné v každém detailu, mají oleofobní a vodoodpudivou povrchovou úpravu, antireflexní a protipoškrábané vrstvy a odstupňovanou zrcadlovou úpravu, což jsou všechno více než pouhé výrobní prvky, ale spíše špičková technologická řešení, která dělají již tak výjimečný produkt ještě jedinečnějším.

BF979 1466 PEBBLE BEACH

BF978 1466 EAGLE HEAD

BF868 1055 VENTURA

BF827 1003 SILVERTON

BF939 1361 ZABRISKIE II

BF940 1361 ZEGAMA II

VÍCE

OBRUBY BLACKFIN KOUPÍTE U NAŠICH OBCHODNÍCH PARTERŮ