Titanium

Blackfin a titan,
jedinečný příběh, stejně jako tento kov.

_________

___________

___________

___________

___________

S titanem pracuje Blackfin již více než dvacet let a za tu dobu se naučili všechna tajemství jeho tvarování a dovednosti a techniky pro zlepšení všech jeho vlastností. Proto model Blackfin není jen brýlovou obrubou, ale mistrovským dílem techniky, technologie a designu.

Titan a talent

Japonská odhodlanost a italský vkus dávají dohromady dokonalost dvou světů v té nejvyšší podobě.

_________

___________

___________

___________

___________

Titan je duší našich brýlí a také naší duší. Jezdíme do dalekého Japonska, abychom nakoupili nejčistší titan na světě, který je výsledkem staleté práce obyvatel této země, kteří se snaží tuto surovinu zdokonalit a zaručit její naprostou čistotu. Po příjezdu do Itálie jsou pláty svěřeny do odborných rukou mužů a žen z týmu Blackfin, kteří díky svému jedinečnému talentu dokáží z titanu vytvořit obroučky, jež jsou skutečnými uměleckými díly.

Lehkost a síla

Absolutní lehkost a neuvěřitelná síla, díky níž je možné i nemožné.

_________

___________

___________

___________

___________

Model Blackfin je jedinečný, protože všechny jeho vlastnosti jsou jedinečné. Titan, ze kterého je vyroben, je stejně pevný jako ocel, ale váží o 40 % méně a je dvakrát pevnější než hliník. Je to skutečně výjimečný materiál, který vyžaduje stejně výjimečné dovednosti pro jeho tvarování a vytvoření pokaždé něčeho úžasného a nenapodobitelného.

Bezkonkurenční Biokompatibilita

Dosud nevídané pohodlí a pohoda při nošení.

_________

___________

___________

___________

___________

Kromě vynikajícího estetického vzhledu jsou obroučky Blackfin šetrné k pokožce. Na rozdíl od obrouček z jiných kovů nezpůsobují titanové brýle alergie a podráždění. Čistý titan a beta-titan jsou navíc nejen netoxické a biokompatibilní, ale neobsahují ani zbytky niklu či jiných těžkých kovů, což jsou vlastnosti, které zajišťují výjimečný komfort při nošení a celkovou pohodu.

Ikonický design

Model Blackfin má minimální hmotnost, ale je maximálním vyjádřením technologie a designu.

_________

___________

___________

___________

___________

Možná si toho při nošení nevšimnete, ale těch pár gramů materiálu v sobě skrývá mnohem víc, než si myslíte, kombinuje nejmodernější technologie a neuvěřitelný design, každý detail je výsledkem posedlé snahy vytvořit skutečné umělecké dílo, brýle tvarované rukama a také srdcem.

Úžasné přirozené barvy

Volba stylu, díky kterému je každý rám ještě senzačnější a věrný étosu značky Blackfin.

_________

___________

___________

___________

___________

Obruby Blackfin vždy nabízely pozoruhodnou škálu barev. Kromě neustálé aktualizace vzorníku barev, který drží krok s nejnovějšími trendy, jsou barvy vytvářeny přísně ručně v Itálii a s obsedantní přesností. Záměrem této vědomé volby je ještě více umocnit osobitost každého rámu vytvořeného s využitím světoznámých řemeslných dovedností, které Itálii tolik závidíme.

Mimořádná flexibilita a dokonalost

Model Blackfin je jednoduše nejlepší, nejlepší dovednosti pro dosažení nejlepší flexibility.

_________

___________

___________

___________

___________

Vlastnosti rámu Blackfin nejsou pouhými detaily, ale představují skutečnou koncentraci technických znalostí. Stranice a brýlový střed každé obruby jsou vyřezány z plátu beta-titanu o tloušťce pouhých 5 desetin milimetru, což je materiál ještě ceněnější a pružnější než čistý titan. Tyto zmenšené rozměry zaručují dokonalou přizpůsobivost lidskému obličeji a zároveň ztělesňují dokonalý minimalistický styl.

Revoluční řešení stranic

Revoluční systém, který přizpůsobuje koncovky obličeji, takže obroučky dokonale padnou.

_________

___________

___________

___________

___________

Koncovky Swordfish se dokonale hodí k beta-titanovým stranicím. Tento revoluční patentovaný systém umožňuje několika snadnými pohyby ručně upravit délku stranic tak, aby se přizpůsobily jakémukoli tvaru a velikosti obličeje. Toto špičkové technologické řešení je zároveň důkazem péče společnosti Blackfin o všechny, kteří nosí jedny z těchto obrub denně.

Laserové gravírování

Nejmodernější technologie na světě vytváří nejmodernější povrchové úpravy.

_________

___________

___________

___________

___________

Na obrubách Blackfin není nic obyčejného a tradičního. Nepříliš přesné tištěné značky byly nahrazeny vysoce přesným gravírováním pomocí anodické laserové technologie, při níž paprsek prořezává povrchový lak a vytváří úžasné a opravdu neobvyklé barevné efekty. Každý kus brýlí se tak stává stylovou ikonou, která je ještě elegantnější a jedinečnější.

Blackfin Nano-Plating™

Proces, který využívá nanášení barev pomocí atomů k vytvoření ještě neuvěřitelnějších barevných efektů.

_________

___________

___________

___________

___________

Nano-Plating Blackfin kombinuje design a molekulární úpravy s využitím principů atomové fyziky, aby bylo dosaženo úžasných povrchových úprav. Toho všeho se dosahuje v prostředí připomínajícím kosmickou vědu uvnitř aseptické, vakuově uzavřené zvonové nádoby, v níž se kov nebo jiný vzácný materiál nejprve odpaří a poté se atom po atomu nanese na obrubu. Tento proces umožňuje přeměnit modely Blackfin One na luxusní verzi Blackfin Black Edition, která je díky ohromujícímu zlatému efektu ještě dokonalejší.

Blackfin Luminar™

Technologie Blackfin Luminar posouvá čočky do nové éry a dosahuje nového stupně dokonalosti.

_________

___________

___________

___________

___________

Čočky Blackfin Luminar jsou více než jen výjimečné, jsou nejlepší na trhu. Roky výzkumu a testování vedly k revolučnímu produktu. Nikdy předtím nebyly vytvořeny sluneční brýlové čočky kombinující vizuální ostrost skla s extrémní lehkostí. To vše umožnila technologie Blackfin Luminar.

Jedinečnost

Žádná černá ryba není stejná jako jiná, jinak by to nebyla černá ryba.

_________

___________

___________

___________

___________

Obruba Blackfin je jedinečná nejen způsobem výroby, ale také svou originálností. Na vnitřní straně každého obruby je vygravírován jedinečný kód a individuální sériové číslo, které zaručuje jeho původ a pravost. Další personalizace je možná také v tom, že na obroučku lze vyrýt jméno nositele, zkratku nebo speciální označení, které obroučku ještě více ozvláštní a odliší ji od ostatních.

OBRUBY BLACKFIN KOUPÍTE U NAŠICH OBCHODNÍCH PARTERŮ